Warsztaty

Konferencja w Nowym Tomyślu K@SSK

Oferta warsztatów rośnie z dnia na dzień. Propozycje wyglądają naprawdę imponująco. Każdy znajdzie coś dla siebie! Nowością w naszej ofercie są warsztaty przygotowane przez Salon Edukacyjny EMPIRIA – między innymi spotkanie seminaryjno – warsztatowe dla dyrektorów szkół z wybitnym prawnikiem Markiem Walaszkiem na temat strategicznego zarządzania zatrudnieniem w szkole. Polecamy również temat bardzo „na czasie: – TOŻSAMOŚĆ A CYBERPRZESTRZEŃ – zaburzenia zachowania i nastroju u dzieci i młodzieży stymulowane postępem technologicznym. Warsztaty poprowadzi Joanna Flis.

Poniżej publikujemy dokument z tematami i opisem warsztatów. Będzie on na bieżąco aktualizowany i uzupełniany o kolejne pozycje, które otrzymamy od naszych wykładowców i trenerów. Proszę zwrócić uwagę na datę aktualizacji zamieszczoną w dokumencie. Jeśli nie zgadza się z podaną poniżej, prosimy odświeżyć stronę lub usunąć zawartość online.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2020

KASSK_2020_warsztaty

Rejestrację na poszczególne warsztaty planujemy uruchomić w terminie późniejszym. Opcja dostępna JEDYNIE dla zarejestrowanych i zalogowanych uczestników.